IV Zjazd Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Jerzmanowej 18.05.2015 r.
IV Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej

Pod hasłem „Sport – narzędziem integralnego rozwoju człowieka” w dniu 18.05.b.r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej odbędzie się IV zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej.

Program spotkania:
10.00 Msza św. w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Jerzmanowej pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Stefana Regmunta
11.30 Wystąpienia zaproszonych gości, prezentacja gospodarzy zjazdu – sala gimnastyczna
12.30 Rozpoczęcie turnieju piłki nożnej – obiekty sportowe „Orlik 2012”, poczęstunek dla uczestników turnieju
12.30 Spotkanie zaproszonych gości – sala OSP Jerzmanowa
14.30 zakończenie turnieju, pożegnanie uczestników zjazdu

Szkoły noszące imię Jana Pawła II, które chcą wziąć udział w zjeździe, proszone są o zgłoszenie swojego przybycia pod numerem tel. 76 831 21 24 do dnia 08.05.

Plakat – pobierz